Пила дискова акумуляторна STARK CCS-20165 B Body (210020050) без АКБ і ЗП
- Бренд:
- Код товару:200197-185
- Артикул:210020050
- 140
- Показати всі характеристики
Особливості акумуляторної дискової пилки Старк CCS-20165 B Body:
- Максимальна глибина різання – 52 мм.
- Працює пила з дисками діаметром 165 мм, з отвором для посадки - 20 мм.