Акумуляторний триммер Procraft ATA40/2 (2 АКБ та ЗП) велосипедна ручка
- Бренд:
- Код товару:211611-55
- Артикул:030407
- 50
- Показати всі характеристики
Число оборотів холостого ходу
5000 об/хв
Плавний пуск
Є
Тип штанги
Розбірна
Клас захисту
II
Інструкція з експлуатації
Є
Акумулятор
2 шт - 4 Аг
Диск
1 шт - 40Т
Зарядний пристрій
1 шт - Штекер 2А
Захисний кожух
Є
Ключ для заміни ножів
Є
Викрутка
1 шт
Ремінь
1 шт на одне плече
Котушка
Автоматична 1 шт
Шестигранні ключі
1 шт - 5 мм
Рожковий ключ
8 на 10 мм
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт - 4 Аг |
| Викрутка | 1 шт |
| Діаметр різу | 420 мм |
| Діаметр труби | 26 мм |
| Двигун | Безщітковий |
| Диск | 1 шт - 40Т |
| Зарядний пристрій | 1 шт - Штекер 2А |
| Захисний кожух | Є |
| Клас захисту | II |
| Ключ для заміни ножів | Є |
| Котушка | Автоматична 1 шт |
| Напруга акумулятора | 2 х 20 В |
| Плавний пуск | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 1,35 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 80,5 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Ремінь | 1 шт на одне плече |
| Рожковий ключ | 8 на 10 мм |
| Тип штанги | Розбірна |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Шестигранні ключі | 1 шт - 5 мм |
Ще не було питань.


