Акумуляторний триммер Procraft ATA40B (1 АКБ та ЗП) велосипедна ручка
- Бренд:
- Код товару:228565-55
- Артикул:030410
- 50
- Показати всі характеристики
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт - 4 Аг |
| вага | Вся комплектація - 7.3 кг |
| Викрутка | 1 шт |
| Діаметр різу | 420 мм |
| Діаметр труби | 26 мм |
| Диск | 1 шт - 40Т |
| Зарядний пристрій | 1 шт - слайдер |
| Захисний кожух | Є |
| Клас захисту | II |
| Ключ для заміни ножів | 1 шт |
| Котушка | Автоматична 1 шт |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Плавний пуск | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 96 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 85 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Ремінь | 1 шт |
| Тип штанги | Суцільна |
| Число оборотів холостого ходу | 0-4500/5500 об/хв |
Ще не було питань.




