Акумуляторний тример Procraft PTA25BL (1 акб)
- Бренд:
- Код товару:228542-55
- Артикул:030276
- 50
- Показати всі характеристики
| Акумулятор | 1 шт - 3 Аг |
| вага | Вся комплектація – 4,7 кг |
| Діаметр колес | 120 мм |
| Діаметр різу | 230 мм |
| Діаметр штанги | 25 мм |
| Двигун | Безщітковий |
| Довжина штанги коси | 50 - 83 см |
| Зарядний пристрій | Слайдер 1 шт - 1.3 А |
| Захисний кожух | 1 шт |
| Категорія захисту | II |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Ніж | 2Т - 1 шт; 3Т - 1 шт; 40T - 1 шт. |
| Рівень вібрації м / с2 | 2 м/с2, К = ± 1,5 м / с2 |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 83 дБ(А); K = ± 3 дБ (А) |
| Ремінь | 1 шт |
| Розташування двигуна | Нижнє |
| Тип штанги | Телескопічна |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
| Шестигранник | 1 шт |
Ще не було питань.


