Акумуляторний секатор Procraft ES30Li (з 1 акб)
- Код товару:151712-55
- Артикул:030306
- Бренд:
- 0
- Показати всі характеристики
Акумуляторний секатор Procraft ES30Li (з 1 АКБ), купити який ви можете у нашому інтернет-магазині, – це сучасний інструмент, створений для полегшення та прискорення робіт, пов'язаних із обрізанням гілок, чагарників та невеликих дерев.
Переваги акумуляторного секатора Procraft ES30Li (з 1 АКБ)
- Бездротовий формат та мобільність. Відсутність дроту унеможливлює ризик його пошкодження під час роботи та дозволяє пересуватися в межах ділянки без обмежень.
- Висока продуктивність. Безщітковий двигун забезпечує довгий термін служби та стабільну потужність. Робоча напруга 20 В допомагає досягати оптимальних робочих характеристик.
- Легка вага та зручність експлуатації. Вага інструменту складає всього 0,9 кг, тому руки не втомлюються навіть за тривалої роботи. Ергономічна конструкція дає можливість довше зберігати високу точність різання.
- Безпека та надійність. Клас захисту II та ступінь захисту IP20 свідчать про відповідність суворим стандартам, а також вказують на високий рівень безпеки під час роботи.
- Низький рівень вібрації та шуму. Незважаючи на потужність пристрою, рівень звукового тиску становить LpA = 86,57 дБ(А), а вібрації – 5,5 м/с2. Ці показники допомагають знизити навантаження на оператора, а також роблять процес обрізання комфортнішим.
- Широкий діапазон температур. Секатор стабільно працює при температурах від -10 °C до +65 °C, що робить його універсальним вибором для застосування будь-якої пори року.
Інструкція з експлуатації
Є
Акумулятор
1 шт - 2 Аг
Зарядний пристрій
1 шт - 2,4 А
Упаковка
Картонна
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт - 2 Аг |
| вага | 0,9 кг |
| Двигун | Безщітковий |
| Зарядний пристрій | 1 шт - 2,4 А |
| Клас захисту | II |
| Максимальний діаметр різання | 26 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,5 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Робоча напруга | 20 В |
| Робоча температура | 14 °F ~ 149 °F / -10 °C ~ 65 °C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Упаковка | Картонна |
Ще не було питань.




