Акумуляторний секатор Procraft ES30Li (без акб та зп)
- Код товару:211606-55
- Артикул:030303
- Бренд:
- 0
- Показати всі характеристики
Робоча напруга
20 В
Вага
0,9 кг
Клас захисту
II
Робоча температура
14 °F ~ 149 °F / -10 °C ~ 65 °C
Акумуляторний секатор Procraft ES30Li (без акб і зп), купити який ви можете у нас всього за кілька кліків, є сучасним і ефективним рішенням для догляду за садом. Цей інструмент призначений для професіоналів та любителів садівництва, які цінують зручність, ефективність та якість.
Переваги та особливості акумуляторного секатора Procraft ES30Li (без акб і зп)
Акумуляторний секатор Procraft ES30Li (без акб і зп), ціна якого вас приємно здивує, ― це пристрій, який сподобається всім майстрам, незалежно від їх професіоналізму. Воно має такі переваги:
- Висока робоча напруга: Секатор Procraft ES30Li працює при напрузі 20 В, що забезпечує високу потужність та продуктивність.
- Легкість та зручність у використанні: З вагою всього 0,9 кг, цей секатор легко тримати та використовувати тривалий час без втоми.
- Стійкість до вібрацій: Рівень вібрації становить 5,5 м/с², що забезпечує стабільну роботу та мінімізує навантаження на оператора. Це особливо важливо при тривалому використанні, оскільки знижує ймовірність виникнення дискомфорту та втоми.
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | Немає |
| вага | 0,9 кг |
| Зарядний пристрій | Немає |
| Клас захисту | II |
| Максимальний діаметр різання | 26 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,5 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Робоча напруга | 20 В |
| Робоча температура | 14 °F ~ 149 °F / -10 °C ~ 65 °C |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Упаковка | Картона |
Ще не було питань.


