Робот-газонокосарка Solo by AL-KO Robolinho 822 W (127696)
- Бренд:
- Код товару:157966-05
- Артикул:127696
- 50
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Робот-газонокосарка Solo by Al-Ko Robolinho 822 W приводиться в дію літій-іонним 20 V акумулятором на 2.5 Ah. Підходить для ділянок площею до 700 м2. Ширина косіння 23 см, висота різу регулюється від 22 до 55 мм. Пристрій ефективний у вузьких місцях (шириною 60 см), може легко рухатися вгору під кутом 45 градусів. Є датчик дощу. Управління відбувається через Wi-Fi.
Особливості робота-газонокосарки Solo by Al-Ko Robolinho 822 W:
- Робот-газонокосарка Solo by Al-Ko Robolinho 822 W — автоматизований пристрій для легкого косіння газонів різних форм. Апарат самостійно переміщається газоном і косить траву.
- Газонокосарка оснащена потужним двигуном для якісної обробки ділянок площею до 700 м2.
- Різальна система складається із 4 ножів, які за раз захоплюють 23 см смугу.
- Повністю зарядженого акумулятора (20 V, 2.5 Ah) вистачає на 60 хвилин безперервної роботи. Площа обробки може варіюватися залежно від висоти трави, нерівностей ділянки й інших чинників.
Переваги робота-газонокосарки Solo by Al-Ko Robolinho 822 W:
- Різні датчики (дощу, зіткнень абощо) та система GPS навігації із визначенням місцем розташування сприяють самостійному переміщенню Robolinho 822 W по газону.
- Робот-газонокосарка Solo by Al-Ko Robolinho 822 W керується через мобільний застосунок Al-Ko inTouch, що дає змогу встановити оптимальний графік роботи, обрати потрібний режим косіння, отримати актуальні сповіщення.
- Машина за допомогою 4 ножів косить траву й мілко подрібнює її на мульчу для підживлення газону.
- За низького рівня заряду 20 В акумулятора Solo by Al-Ko Robolinho 822 W самостійно повертається на базову станцію для підзарядки.
Комплект постачання товару:
- Робот-газонокосарка Solo by Al-Ko Robolinho 822 W.
| Ємність аккумулятору | 2.5 Аг |
| вага | 8.5 кг |
| Вид | газонокосарки-роботи |
| Вид інструменту | газонокосарки роботи |
| Висота обробки | 25-55 мм |
| Датчик дощу | є |
| Датчик нахилу | є |
| Датчик підйому | є |
| Живлення | акумуляторні |
| Кількість ножів | 4 шт |
| Керування | телефон |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Наявність травозбірника | без травозбірника |
| Площа обробки | 8 соток |
| Профіль коліс | зубчастий |
| Рівень нахилу поверхні | 45% |
| Сигналізація | є |
| Тип акумулятора | Li-Ion (літій-іонні) |
| Тип зарядки | контактний |
| Тип пристрою | газонокосарки |
| Час зарядки акумулятора | 50 хв |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Ширина обробки | 23 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


