Робот-газонокосарка Solo by AL-KO Robolinho 700 W (127569)
- Бренд:
- Код товару:157963-05
- Артикул:127569
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Газонокосарка-робот Solo by Al-Ko Robolinho 700 W забезпечує комфортний та повністю автоматизований догляд за газоном площею до 700 кв.м. Самохідний пристрій скошує 22 см смугу трави за допомогою 4 гострозаточених, подвійних ножів. Вмонтований акумулятор із вольтажем 20 В, 2 Агод дає змогу працювати машині протягом 1 год. Низькошумний апарат може функціонувати незалежно від часу доби та погодних умов, зокрема, коли нікого немає вдома. Важить конструкція 8 кг.
Особливості газонокосарки Solo by Al-Ko Robolinho 700 W:
- Роботизована машина справляється зі скошуванням трави на окресленій території. Для цього потрібно прокласти обмежувальний дріт і зафіксувати його кілочками (аксесуари купуються окремо).
- За потреби ви можете інсталювати 2-у базову станцію для підзарядки робота. Розпочати процес косіння можливо в 1 із 3 можливих точок.
- Апарат оснащений унікальною технологією косіння з одночасним подрібненням трави на мульчу, що лягає назад на газон.
- Solo by Al-Ko Robolinho 700 W долає підйоми під кутом до 45° та вузькі проїзди (60 см) без додаткових налаштувань.
- Вбудований датчик дощу надасть сигнал перечекати негоду, перш ніж продовжити обробляти садову ділянку.
- Налаштувати режим роботи, читати актуальні сповіщення, слідкувати за переміщенням зручно через додаток Al-Ko in Touch.
Переваги газонокосарки Solo by Al-Ko Robolinho 700 W:
- Акумуляторної батареї ємністю 2.5 Агод вистачає на 60 хв, заряджається ж протягом 50 хв.
- Самохідна 20-вольтна машина зі 22 см смугою скошування спроможна обробити велику ділянку (до 700 кв.м).
- Конструкція високоманеврена, проста в установці й управлінні.
- Висота різальної оснастки — 4 ножів із системою подвійного різу — налаштовується вручну в діапазоні 25-55 мм.
- Датчики безпеки захистять газонокосарку від крадіжки, зіткнень й інших механічних пошкоджень.
Комплект постачання товару:
- Газонокосарка-робот Solo by Al-Ko Robolinho 700 W.
| Ємність аккумулятору | 2.5 Аг |
| Інтерфейс користувача | ЖК кнопковий |
| Вид | газонокосарки-роботи |
| Вид інструменту | газонокосарки роботи |
| Висота обробки | 25-55 мм |
| Датчик дощу | є |
| Датчик нахилу | є |
| Датчик підйому | є |
| Живлення | акумуляторні |
| Кількість ножів | 4 шт |
| Керування | телефон |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Наявність травозбірника | без травозбірника |
| Особливості | маленькі |
| Площа обробки | 7 соток |
| Профіль коліс | м'яка гума |
| Рівень нахилу поверхні | 45% |
| Ріжуча система | диск з ножами |
| Тип акумулятора | Li-Ion (літій-іонні) |
| Час зарядки акумулятора | 50 хв |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Ширина обробки | 22 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


