Робот-газонокосарка Solo by AL-KO Robolinho 2323 W (127698)
- Бренд:
- Код товару:157967-05
- Артикул:127698
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Робот-газонокосарка Solo by Al-Ko Robolinho 2323 W — професійна машина, яка протягом всього сезону підтримує газон в ідеальному стані. Максимальна площа обробки — 23 сотки. Функіонує апарат від літій-іонного акумулятора 25.2 В, ємності 5 Агод. Батарея забезпечує до 240 хв безперебійної роботи. Різальна оснастка захоплює 23 см смугу трави. Висота різу виставляється від 22 до 55 мм. У конструкцію вмонтовані спеціальні датчики для безпечної та бездоганної роботи, Wi-Fi, енергозберігаючий режим. Важить самохідна конструкція 8.9 кг.
Особливості работа-газонокосарки Solo by Al-Ko Robolinho 2323 W:
- Машина ефективно долає вузькі проходи (60 см), підйоми та схили (під кутом 45 град), об’їжджає перешкоди.
- Вона стане в пригоді для власників заміських будинків із садком. Для використання потрібно окреслити зону дії Robolinho 2323 W за допомогою спеціального обмежувального дрота та кілочків (додаткове приладдя купується окремо).
- Апарат обладнаний спеціальними датчиками, які моніторять наявність дощу, місце розташування пристрою. Це дає змогу підлаштувати роботу відповідно до погодних умов, запобігти викраденню газонокосарки.
- Ви можете запрограмувати початок скошування в 1 із 9 точок, виставити висоту різу безступінчасто у діапазоні 22-55 мм.
- Акумуляторна газонокосарка тиха у роботі (звукова потужність вимірюється 60 дБ А), компактна (630х430х270 мм) та легка (8.9 кг).
- Корпус садової машини стійкий до надмірної вологості, можливих пошкоджень під час експлуатації — зроблений із ABS-пластику.
Переваги работа-газонокосарки Solo by Al-Ko Robolinho 2323 W:
- Садове обладнання розраховане для обробки великих ділянок — рівних чи під 45 нахилом — площею до 2300 м2.
- Функція Еко забезпечує ощадливе використання заряду літій-іонної батареї, водночас забезпечуючи високі результати косіння.
- У газонокосарку вмонтований акумулятор із вольтажем 25.2 В, ємністю 5 Агод. Цього елемента живлення вистачає для безперебійної роботи протягом 4 годин. Повна зарядка займає 2 год 50 хв.
- Швидкість руху вимірюється до 0.97 км/год.
- Різальний елемент складається з диска та 4 ножів, які з високою точністю ріжуть та подрібнюють траву.
- Ширина обробки становить 230 мм, висота косіння регулюється від 22 до 55 мм.
- Виставити оптимальні налаштування, стежити за роботою газонокосарки легко на своєму смартфоні в додатку Al-Ko inTouch.
Комплект постачання товару:
- Роботизована газонокосарка Solo by Al-Ko Robolinho 2323 W.
| Ємність аккумулятору | 5 Аг |
| вага | 8.9 кг |
| Вид | газонокосарки-роботи |
| Вид інструменту | газонокосарки роботи |
| Висота обробки | 25-55 мм |
| Датчик дощу | є |
| Датчик нахилу | є |
| Датчик підйому | є |
| Живлення | акумуляторні |
| Кількість ножів | 4 шт |
| Керування | телефон |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Напруга акумулятора | 25.5 В |
| Наявність травозбірника | без травозбірника |
| Площа обробки | 23 сотки |
| Профіль коліс | зубчастий |
| Рівень нахилу поверхні | 45% |
| Сигналізація | є |
| Тип акумулятора | Li-Ion (літій-іонні) |
| Тип зарядки | контактний |
| Тип пристрою | газонокосарки |
| Час зарядки акумулятора | 140 хв |
| Час роботи на одному заряді | 240 хв |
| Ширина обробки | 23 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


