Робот-газонокосарка Solo by AL-KO Robolinho 1200 W (127570)
- Бренд:
- Код товару:157969-05
- Артикул:127570
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Роботизована газонокосарка Solo by Al-Ko Robolinho 1200 W працює від 25.2-вольтового акумулятора ємністю 5 Агод. Потужності самохідної машини вистачить для обробки площі газону до 1200 м2. Висота зрізу 4 ножами регулюється безступінчасто від 22 до 55 мм. Ширина проходу становить 23 см. Рухається газонокосарка вперед зі швидкістю 0.97 км/год.
Особливості робота-газонокосарки Solo by Al-Ko Robolinho 1200 W:
- Професійна машина ефективно скошує траву на ділянці, яка обмежена спеціальним кабелем і кілочками.
- Вмонтовані датчики захищають пристрій від механічних пошкоджень, крадіжок, наїздів на людей чи тварин.
- Газонокосарка плавно переміщується по траві з максимальним нахилом 45%.
- Робот легко управляється по Wi-Fi через додаток Al-Ko inTouch.
- Апарат розпочинає процес косіння із 6 можливих точок. Повертається до зарядної станції (опційно можна встановити 2 док-станції).
Переваги робота-газонокосарки Solo by Al-Ko Robolinho 1200 W:
- Садовий апарат самохідного типу функціонує від літій-іонного акумулятора на 25.2 В. Ємності батареї (5 Агод) достатньо для безперебійного косіння протягом 140 хв.
- Час, протягом якого батарея повністю зарядиться, становить 90 хв.
- Різальна оснастка — 4 гострі ножі. За раз вони захоплюють 23 см смугу.
- Скошена трава перетворюється на мульчу, яка рівномірно лягає на газон. Це вирішує проблему з утилізацією трави.
- Газонокосарка самостійно вибудовує маршрут, виходячи з таких характеристик, як площа, наявність вузьких проходів і підйомів.
- Вмонтований датчик дощу дає змогу призупинити роботу пристрою на період непогоди.
Комплект постачання товару:
- Робот-газонокосарка Solo by Al-Ko Robolinho 1200 W.
| Ємність аккумулятору | 5 Аг |
| Інтерфейс користувача | ЖК кнопковий |
| Блокування за допомогою PIN-коду | є |
| вага | 10.1 кг |
| Вид | газонокосарки-роботи |
| Вид інструменту | газонокосарки роботи |
| Висота обробки | 25-55 мм |
| Датчик дощу | є |
| Датчик нахилу | є |
| Датчик підйому | є |
| Живлення | акумуляторні |
| Кількість зон роботи | 6 |
| Кількість ножів | 4 шт |
| Кількість регулювань висоти косіння | 5 ступенів |
| Керування | телефон |
| Клас | професійний |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Напруга акумулятора | 25.2 В |
| Наявність травозбірника | без травозбірника |
| Особливості | маленькі |
| Площа обробки | 12 соток |
| Профіль коліс | м'яка гума |
| Рівень нахилу поверхні | 45% |
| Ріжуча система | диск з ножами |
| Сигналізація | ні |
| Тип акумулятора | Li-Ion (літій-іонні) |
| Тип зарядки | контактний |
| Тип пристрою | газонокосарки |
| Час зарядки акумулятора | 90 хв |
| Час роботи на одному заряді | 140 хв |
| Ширина обробки | 22 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.


