Газонокосарка-робот Solo by AL-KO Robolinho 2000 W (127571)
- Бренд:
- Код товару:157970-05
- Артикул:127571
- 0
- Гарантія:24 місяці
- Показати всі характеристики
Робот-газонокосарка Solo by Al-Ko Robolinho 2000 W — професійний 25.2-вольтовий апарат для безперебійного косіння трави. Має батарею на 5 Агод, заряду якої вистачає протягом 240 хв. Максимальна (рекомендована виробником) площа обробки — 2000 кв.м. 4 гострих леза захоплюють 23 см смугу трави. Висота косіння виставляється безступінчасто 22-55 мм. Відстежувати переміщення газонокосарки, встановлювати оптимальні дані зручно через додаток.
Особливості робота-газонокосарки Solo by Al-Ko Robolinho 2000 W:
- Газонокосарка самохідного типу рухається зі швидкістю 0.97 км/год по рівних газонах, нахилах 45°, проходить вузькі ділянки (60 см).
- Потужності садового пристрою достатньо для ефективного скошування трави на площі до 2000 кв.м.
- Вмонтовані датчики сприють безпечному переміщенню робота по траві, захищають його від кражідок, перешкод, механічних пошкоджень.
- Ви можете безступінчасто налаштовувати оптимальну висоту зрізу від 2.2 см до 5.5 см.
- Апарат малошумний, самостійно вибудовує маршрут по ділянці, яка окреслена обмежувальним кабелем.
Переваги робота-газонокосарки Solo by Al-Ko Robolinho 2000 W:
- Самохідна машина функціонує від 25.2 В акумулятора ємністю 5 Агод. Час роботи на повному заряді становить 4 год.
- За низького рівня заряду газонокосарка повертається на базову станцію, де час зарядки вимірюється 2 год 50 хв.
- Внести корективи у роботу, наприклад, виставити висоту косіння (22-55 мм), легко віддалено через мобільний додаток Al-Ko inTouch.
- Опційно ви можете обрати потрібну точку початку косіння (із 4), встановити 2-у док-станцію.
- Низькомушний мотор сприяє тихій роботі у святкові дні, по вечорах.
- Робот має двосторонні ножі, які захоплюють смугу трави завширшки 23 см.
- Скошене одразу подрібнюється на мілкі рештки (мульчу), які рівномірно лягають на газон, захищаючи землю від палаючого сонця влітку та заморозків узимку.
Комплект постачання товару:
- Робот-газонокосарка Solo by Al-Ko Robolinho 2000 W.
| Ємність аккумулятору | 5 Аг |
| Інтерфейс користувача | ЖК кнопковий |
| Блокування за допомогою PIN-коду | є |
| вага | 10.1 кг |
| Вид | газонокосарки-роботи |
| Вид інструменту | газонокосарки роботи |
| Висота обробки | 25-55 мм |
| Датчик дощу | є |
| Датчик нахилу | є |
| Датчик підйому | є |
| Живлення | акумуляторні |
| Кількість зон роботи | 9 |
| Кількість ножів | 4 шт |
| Кількість регулювань висоти косіння | 5 ступенів |
| Керування | телефон |
| Клас | професійний |
| Кнопка аварійної зупинки | є |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Мульчування | з мульчуванням |
| Напруга акумулятора | 25.2 В |
| Наявність травозбірника | без травозбірника |
| Оновлення ПЗ | по Bluetooth |
| Особливості | маленькі |
| Площа обробки | 20 соток |
| Профіль коліс | м'яка гума |
| Рівень нахилу поверхні | 45% |
| Ріжуча система | диск з ножами |
| Сигналізація | ні |
| Тип акумулятора | Li-Ion (літій-іонні) |
| Тип зарядки | контактний |
| Тип пристрою | газонокосарки |
| Час зарядки акумулятора | 170 хв |
| Час роботи на одному заряді | 240 хв |
| Ширина обробки | 22 см |
| Гарантія | 24 місяці |
Ще не було питань.




