Акумуляторний гвинтоверт Procraft PS20 (1акб 2Аг)
- Бренд:
- Код товару:226372-55
- Артикул:030269
- 50
- Показати всі характеристики
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт - 2 Аг |
| вага | Вся комплектація - 1.7 кг |
| Двигун | Безщітковий |
| Зарядний пристрій | 1 шт слайдер - 1.3 А |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Максимальний крутний момент | 180 Нм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 7.12 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 84,9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 73.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Режим роботи | 4 режими на закручування та 3 режими на відкручування |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | 1/4" HEX |
| Упаковка | Картонна |
| Частота удару | 0 - 2600 уд/хв |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 3000 об/хв |
Ще не було питань.


